Araçlarınızın Orijinal Görünümü Bozulmasın

Araçların geçirdiği çeşitli kazalar, kaporta kısmında meydana gelen göçüklere neden olmaktadır.

OTOMOBÝL FÝRMALARININ BAHAR KAMPANYALARININ ÝKÝNCÝ EL OTOMOBÝL PÝYASASINI OLUMSUZ ETKÝLEDÝÐÝ BÝLDÝRÝLDÝ. (YUSUF SERKAN YILMAZ/BURSA-ÝHA)

Bu durumda uygulanacak bir mini onarım işleminin, aracın orijinal görünümünü bozmadan, detaylar gözetilerek yapılması şarttır. Firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerde araçların özelliklerine en uygun çalışmalar yapılmaktadır.

Kaportada Oluşan Göçükler Nasıl Düzeltilmelidir?

Firmamız bünyesinde görev yapan tecrübeli ekibimizin sunduğu hizmetlerde, öncelikle aracın kaportasında oluşan hasar detayıyla tespit edilmektedir. Kaportada oluşan göçük 1 ve 7 santimetre arasında ise, bu durumda hiçbir boya işlemi yapılmadan ve aracın orijinal görünümü korunarak çok daha rahat bir çalışma yapılabilir. Fakat daha derin göçüklerde de ekibimiz farklı çalışmalar uygulamaktadır. Bu çalışmalar ancak profesyonel ve alanında uzman bir ekibin vermesi gereken hizmetlerdir.

Firmamızın uyguladığı mini onarım çalışmasında göçüğün olduğu kısmın arkasına, özel cihazlar sayesinde ulaşılması gerekmektedir. Göçüğün bulunduğu panelin arkasında ulaşıldıktan sonra masaj yöntemi adı verilen bir teknik sayesinde hasarın giderilmesi sağlanmaktadır. Bu uygulama tamamlandığında araç eskiden olduğu gibi iyi bir görünüme ulaşacaktır. Bu işlemden verimli bir sonuç alabilmek için araçta kaportasındaki sac bölgesinin uzamamış olmasına gerek vardır. Ayrıca boyanın da hasar almaması işi kolaylaştıracaktır. Fakat bu durumların göründüğü araçlarda da farklı uygulamalara başvurularak, araçların orijinalliği korunmaktadır.

Kaporta Göçük Düzletme İşlemlerinin Önemi

Araçlar kullanım sırasında çeşitli kazalar yaşayabilir. Bu kazalar sonrasında araçta oluşan hasarlar, aracın ikinci el fiyatını düşüren bir etken olarak kabul görür. Firmamızın uyguladığı hassas ve titiz çalışma sayesinde araçlarınızın ikinci el fiyatlarında bir düşme söz konusu olmaz. Aynı zamanda araç ilk günkü kadar yeni ve iyi görünmeye devam edecektir. Bunu sağlamak adına kullandığımız çağımızın teknolojisini içeren araçlar ve yöntemler bulunmaktadır. Bu profesyonel yöntemler ile küçük ve orta hasarlı kazaların etkileri, araçlardan tamamen silinebilmektedir.

Hızlı ve Güvenli Hizmetler

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu mini onarım işlemleri en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Sahip olduğumuz yüksek kaliteli ekipmanlar, araç kaportalarındaki hasarları hem hızlı hem de gereğine uygun bir biçimde giderebilmektedir. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek ve hizmetlerimizde yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.