CHP’li Özel “İyice şuurlarını kaybettiler” dedi, AKP’ye giydirdi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Bakan Özhaseki’nin açıklamaları üzerine “Bunlar iyice şuurlarını kaybettiler” dedi.

CHP Meclis Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin “CHP neden suçu üstüne almıyor?” sorusu üzerine “Bunlar iyice şuurlarını kaybettiler!” açıklamasında bulundu.

Bakan Özhaseki, yeni bakanlık binasında basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek 2017 yılında çevre ve şehircilik alanında yapılan çalışmalar ve 2018 yılı hedefleri hakkında konuştu.

Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bakan Özhaseki gelen soru üzerine, CHP’ye serzenişte bulunarak, “1990 yılında İstanbul’daki kaçak yapılaşmayı görüyoruz. Cumhurbaşkanımızın da dile getirdiği İstanbul’a ihanet konusu. 90’lı yıllarda İstanbul’u bu hale getirenler kimler, niye üstlerine suçu almıyorlar? İstanbul’u bu hale getirenler 4 dönem CHP belediyesi. 1994’e kadar CHP var. İstanbul’a ihanet ederken kendilerini hiç suçlu hissetmiyorlar mı?” şeklinde konuştu.

CHP’li Özgür Özel sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Bakan Özhaseki’nin konuşmasını alıntılayarak “Bunlar iyice şuurlarını kaybettiler!!! Yaşı küçük olanın suçu üstü alması gibi…” dedi. Bakan Özhaseki’ye çok sinirlenen Özel, “Milletvekili sayınız az, bizim işlediğimiz suçu siz üstünüze alın az yatarsınız diyor resmen. Mafya filmi gibi oldu memleket.” açıklamasında bulundu.

Özel’in o paylaşımı:

zgür - CHP'li Özel "İyice şuurlarını kaybettiler" dedi, AKP'ye giydirdi


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.