En Güncel Bilgileri İle Nailbox ve Kullananlar

Kaliteli bir güzellik seti olarak sipariş vereceğiniz Nail Art tırnaklarınıza yepyeni bir hava getirecek, artık ruhunuza uygun motiflendirilmiş tırnaklarınız olacak. Uygulaması son derece kolay olan bu güzellik setine şimdi hızlı kargo kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.

Nailbox seti ürünleriyle beş farklı konseptte tırnaklarınıza desen yapabilirsiniz. “Illusion” adı verilen çizgisel motifler, mesajlaşmada çok sevilen emojilerin yer aldığı “emojies”, “love” adı verilen üçüncü desen grubu, “marine” çeşitlemesindeki denizci motifleri ve çiçekseverlerin favorisi olacak “flower” desenleri seçenekleriniz arasındadır.

Ürün paketiniz bu beş çeşit desenin yer aldığı stickerlar, bir adet spatula ve bir adet silikon damgadan oluşmaktadır. Oje ile renklendirdiğiniz tırnaklarınızın üzerine şimdi şekiller yapabilirsiniz. Motif paletleri içinde seçtiğiniz desenin üzerine biraz oje sürün. Size gelen spatula yardımıyla bu ojenin fazlasını alın, desenin üzerinde incecik bir tabaka kalması yeterlidir. Sonra damgayı bu desenin üzerine bastırın. Silikon damga deseni emsin. Son aşamada bu damgayı ojeli tırnağınızın üzerine bastıracaksınız. Böylece seçtiğiniz deseni ojeli tırnağınızın üzerine aktarmış olacaksınız. Güle güle kullanın. Bu işlem sadece beş dakikanızı alacak. Fakat sonuçta tırnakları motifli, adeta tırnaklarının ucuna kadar kendine özen gösteren ve kıyafetini çok değişik bir aksesuar kullanarak tamamlayan, kendi tarzını kendi yaratan bir kişi olacaksınız. İçinizdeki özgür ve estetik ruh dışarı yansıyacak. Ojeyi çıkarmadığınız süre boyunca motifiniz tırnağınızın üzerinde kalacaktır. Desenler tek kullanımlık değildir. Biz buna tırnak tasarım sanatı diyoruz. “Nail Art” Nialbox ürünleriyle evinizde, kendi başınıza uygulanabilir hale geldi. Nailbox kullanıcı yorumlarını takip ederek daha önce kullananların fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Sadece beş dakika içinde tırnak süsleme uzmanı oldunuz. Oje kullanarak renklendirdiğiniz tırnaklarınızın üzerine kendiniz desenler yaptınız. Kendi tarzını yaratmak budur. Eskiden tırnakların motiflendirilmesi için işi bilen, eli yatkın ikinci bir kişiye ihtiyaç vardı, Nailbox ürün setleri ile bu zevkli uygulamayı şimdi kendiniz yapıyorsunuz.

Tırnak süsleme işi bütün kadınların hoşuna gidiyor. Hangi yaşta olurlarsa olsunlar bu çeşit güzellik detayları her zaman kadınların tercihi olmuştur. Özellikle magazin dünyasını takip ediyorsanız ünlülerin tırnaklarında değişik uygulamalarını görebilirsiniz. İlk başlarda Fransız manikürü olarak bilinen desenli tırnak modası Nailbox ürün setleri ile şimdi kolayca yapılabilir hale geldi. Yazımızın yukarı bölümünde bahsettiğimiz gibi, çizgiler, çiçekler, asimetrik desenler, gülen surat veya kızgın yüz ifadeleri kullanılan motifler arasında yer almaktadır.

nail box - En Güncel Bilgileri İle Nailbox ve Kullananlar

Desenli tırnakları manikürlü parmakların tamamlayıcısı olarak da kabul edebilirsiniz. Düzeltilmiş, temizlenmiş ve boyanmış tırnaklar bir Nailbox dokunuşu ile görünümlerini tamamlıyorlar. Bu arada tırnaklarınıza uyacak ojeyi ve üzerine koyacağınız deseni seçerken kıyafet renginizi de ne olursa olsun göz önünde bulundurun. Canlı renkler bu özgürlük hissettiren süslemeye çok daha fazla yakışacaktır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.