O Oramiral’den Bahçeli için olay yaratacak sözler!

Oramiral Nusret Güner, Bahçeli’ye sosyal medyadan sert tepki gösterdi.

Balyoz davasında meslektaşlarına verilen hapis cezalarına tepki olarak istifa eden eski Donanma Komutanı emekli Oramiral Nusret Güner, Bahçeli’nin 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ittifak olmasına sert tepki gösterdi. Nusret Güner Bahçeli’nin “iktidara, koltuk ve makam uğruna yamanmaya” çalıştığını dile getirdi.

Ardından Milliyetçi Hareket Partisi’nin ne milliyetçilikle ne de Türkçülükle alakası olmadığını gerçekte “Örtülü İslamiyetçi Hareket Partisi” olduğunu söyledi. Ve Bahçeli’nin ‘kutsal’ olarak nitelendirdiği misyonunu tamamladığını ileri sürdü.

Oramiral Nusret Güner’in o açıklamaları:

“Maalesef, biz Milliyetçiyiz diyenler de, bugün; dün dündü-bugün de bugün deyip, PKK ile aynı masaya oturan, biz Milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen iktidara, koltuk/ makam uğruna yamanmaya çalışıyor.

Artık anlaşılmıştır ki, Devlet Bahçeli’nin MİLLİYETÇİ Hareket Partisinin TÜRKÇÜLÜK ile ilgisi yoktur, esasında ÖRTÜLÜ İSLAMİYETÇİ Hareket Partisidir.

Ve bu örtülü, Bahçeli’ye göre kutsal olması gereken misyon artık tamamlanmıştır; tabi ki bunun arkasında makam/ koltuk sevdası yoksa”

İşte o paylaşımlar:

Nusret Güner Twitter da Maalesef biz Milliyetçiyiz diyenler de bugün dün dündü bugün de bugün deyip PKK ile aynı masaya oturan biz Milliyetçiliği ayaklar altı… https t co lXBtSFvfuS  - O Oramiral’den Bahçeli için olay yaratacak sözler!Nusret Güner Twitter da Artık anlaşılmıştır ki Devlet Bahçeli’nin MİLLİYETÇİ Hareket Partisinin TÜRKÇÜLÜK ile ilgisi yoktur esasında ÖRTÜLÜ İSLAMİYETÇİ Hareket Part… https t co PwOBaJy1Hk  - O Oramiral’den Bahçeli için olay yaratacak sözler!

bagimsizweb.com


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.