Şeker pancarı çiftçisi: Fatih Portakal erkeksen bunu yayınla

Kahramanmaaraş’ın Afşin ilçesine bağlı Hurman köyünde yaşayan İsmet Özdemir adlı çiftçi, kar altında kalan pancarının videosunu çekerek “Bunu yayınlayacak bir babayiğit var mı?” diye sordu.

Fatih Portakal’a da seslenen çiftçi, “sadece umudum sensin öbürlerine göndersem boş yayınlamaz” diyerek FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’dan videosunu yayınlayarak sesini duyurmasını istedi.

Şeker fabrikalarının özelleştirilmesinden sonra böyle sorunlar yaşadıklarını belirten çiftçi, bir yandaşa verdiler bizi mahvettiler diyerek özelleştirmeye tepki gösterdi.

Bundan önce AKP’ye oy verdiğini anlatan çiftçi “Ben şimdiye kadar AK Parti’ye oy verdim hiç şaşmadan oy verdim, gelsin de bundan sonra önümüzdeki seçimde sonra bu köyden bir tane oy çıkartsın bu çiftçilerden oy çıkartsın da göreyim.” diyerek serzenişte bulundu.

İşte o video…


2 YORUMLAR

  1. Sen devam et akp ye oy vermeye az kaldı uçmamiza dayan ha yiğidim sık dişini az kaldı. Ülkeyi soydular oy vermeye devam ettiniz ne zamanki ucu size dokundu figan feryat avazın çıktığı kadar bağırıyorsun peki devlet mali kimin? devlet kasası soyulurken aklınız nerede?Bizim insanımızın karekter yapısı bu maalesef bana değmeyen yılan bin yaşasın ama demiyor ki o yılan eninde sonunda benide sokacak diye

    • Müstehak bunlar yüzünden ülke her geçen gün daha da dibe vuruyor vermeyin dedikçe inada yapar gibi oy verdiler 1 kasımda 24 haziranda nasıl koyduk diye höykürüyorlardı, kim kime koymuş görsünler bakalım ilk feryat figanlar bunlardan geliyor yinede vermeye devam edecekler boşuna bu söylemleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.